Ayuntamiento de Doneztebe / Santesteban

Udal Batzordeak

MENDIA, ZABORRA ETA HERRI LANAK

EH Bildu taldearen partetik:
Leire Ortuoste García  (ALKATEA)
Mikel Mutuberría Santesteban (LEHENDAKARI-ORDEZKARIA)
Pedro José Gracenea Esain
Ion Echecolonea Senar
Navarra Suma taldearen partetik:
Titularra: Serafín López Flórez
Ordezkoa: Idoya Aguirre Oteiza

HEZKUNTZA ETA EUSKARA

EH Bildu taldearen partetik:
Leire Ortuoste García  (ALKATEA)
Oier Zulaika Arakistain (LEHENDAKARI-ORDEZKARIA)
Itziar Irigoien Perurena
Santiago Uterga Labiano
Navarra Suma taldearen partetik:
Titularra: Idoya Aguirre Oteiza
Ordezkoa: Serafín López Flórez

KULTURA ETA FESTAK

EH Bildu taldearen partetik:
Leire Ortuoste García  (ALKATEA)
Santiago Uterga Labiano (LEHENDAKARI-ORDEZKARIA)
Itziar Irigoien Perurena
Oier Zulaika Arakistain
Navarra Suma taldearen partetik:
Titularra: Idoya Aguirre Oteiza
Ordezkoa: Serafín López Flórez

HIRIGINTZA, URA ETA ARGIA

EH Bildu taldearen partetik:
Leire Ortuoste García  (ALKATEA)
Pedro José Gracenea Esain (LEHENDAKARI ORDEZKARIA)
Mikel Mutuberría Santesteban
Ion Echecolonea Senar
Navarra Suma taldearen partetik:
Titularra: Serafín López Flórez
Ordezkoa: Idoya Aguirre Oteiza

TOKIKO GARAPENA, MERKATARITZA ETA TURISMO

EH Bildu taldearen partetik:
Leire Ortuoste García  (ALKATEA)
Santiago Uterga Labiano (LEHENDAKARI-ORDEZKARIA)
Itziar Irigoien Perurena
Mikel Mutuberria Santesteban
Navarra Suma taldearen partetik:
Titularra: Serafín López Flórez
Ordezkoa: Idoya Aguirre Oteiza

OGASUNA ETA KONTUEN BEREZIA

EH Bildu taldearen partetik:
Leire Ortuoste García  (ALKATEA)
Santiago Uterga Labiano (LEHENDAKARI-ORDEZKARIA)
Itziar Irigoien Perurena
Pedro José Gracena Esain
Navarra Suma taldearen partetik:
Titularra: Serafín López Flórez
Ordezkoa: Idoya Aguirre Oteiza

EMAKUMEA, BERDINTASUNA ETA GAZTERIA

EH Bildu taldearen partetik:
Leire Ortuoste García  (ALKATEA)
Itziar Irigoien Perurena (LEHENDAKARI-ORDEZKARIA)
Oier Zulaika Arakistain
Ion Echecolonea Senar
Navarra Suma taldearen partetik:
Titularra: Idoya Aguirre Oteiza
Ordezkoa: Serafín López Flórez

KIROLA ETA OSASUNA

EH Bildu taldearen partetik:
Leire Ortuoste García  (ALKATEA)
Santiago Uterga Labiano (LEHENDAKARI-ORDEZKARIA)
Oier Zulaika Arakistain
Ion Echecolonea Senar
Navarra Suma taldearen partetik:
Titularra: Serafín López Flórez
Ordezkoa: Idoya Aguirre Oteiza

KOMUNIKAZIOA ETA HERRITARREN PARTE HARTZEA

EH Bildu taldearen partetik:
Leire Ortuoste García  (ALKATEA)
Oier Zulaika Arakistain (LEHENDAKARI-ORDEZKARIA)
Itziar Irigoien Perurena
Santiago Uterga Labiano
Navarra Suma taldearen partetik:
Titularra: Serafín López Fórez
Ordezkoa: Idoya Aguirre Oteiza

Volver arriba